O nas


Kodak Express Fotanka to laboratorium fotograficzne działające od wielu już lat w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Zapraszamy do naszego punktu w godzinach: pn.-sob. 9.00-21.00, a w niedziele handlowe 10.00-20.00.

Przede wszystkim świadczymy usługi w zakresie wywoływania zdjęć, zarówno w formie odbitek jak i fotoksiążek, a także wykonujemy zdjęcia do dokumentów i portretowe.

Zapewniamy wysoką jakość nawet w trybie Express co oznacza, że odbitki cyfrowe i zdjęcia do dokumentów wykonujemy na poczekaniu! Czas oczekiwania od 15 min., 100 zdjęć w 1 godzinę.

Realizujemy również: fotogadżety, kolaże, fotomontaże, reprodukcje starych fotografii, wywołanie filmów analogowych, wykonanie archiwizacji danych z różnych nośników, usługi ksero czarno-białe i kolorowe, wydruki z różnych nośników (również Internetu), skanowanie, bindowanie i laminowanie. Szczegóły w zakładce Oferta.

Wysoką jakość zapewniamy dzięki profesjonalnym i nowoczesnym maszynom fotograficznym oraz wieloletniemu doświadczeniu w obróbce zdjęć i kontroli jakości odbitek. Naszym klientom dajemy pewność dobrze wykonanej usługi, również dzięki indywidualnemu doradztwu, jakim służymy w punkcie.

Wybrane usługi zrealizujecie Państwo on-line klikając na poniższy przycisk "Zamawiam" lub zakładkę "Zamów zdjęcia" w górnym menu. Jak zwykle dołożymy wszelkich starań, by byli Państwo zadowoleni ze zrealizowanych w ten sposób zleceń.

 

 

W przypadku wątpliwości przy zamówieniach internetowych prosimy o kontakt - wytłumaczymy, doradzimy, pomożemy. Powodzenia! :)

 webPhoto (1.6.6.498)